<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=265593574071498&ev=PageView&noscript=1" />

Partnerzy

Beami Salon Kosmetyczny
Adres
Żeromskiego 6/2a
Zielona Góra
https://web.facebook.com/Beata.Beami/
Telefon
695596226
Twój rabat ?
30 zł

Chciałam stworzyć miejsce zaciszne, kameralne i wyjątkowe.
Chciałam, aby każda osoba wybierająca mój Salon, poczuła na własnej skórze holistyczne podejście do zabiegów kosmetycznych.
Chciałam, aby wystrój Salonu budował u Państwa poczucie bezpieczeństwa, relaksu i chęci odnowy.
Z wyjątkową dbałością o detal...Nastrojowa muzyka, świece i ciepła atmosfera pozwolą ukoić zmysły i choć na chwilę skupić się tylko na sobie...Z dala od komercji i pośpiechu chciałam realizować swoją pasję.
Z myślą o moich wymagających Klientach i stale zmieniającym się świecie kosmetologii, podnoszę swoje kwalifikacje, uczestniczę w licznych targach, szkoleniach, pokazach i wprowadzam nowe usługi.
Czekam na Państwa i dziękuję moim obecnym i przyszłym Klientom za dotychczasowe, 18- letnie już zaufanie (2000-2018r.)

Właścicielka
Beata Mińczyk

Esensja Aesthetic Clinic and SPA
Adres
Elektryczna 1a
67-200 Głogów
http://www.esensja.eu
Telefon
695060117
Twój rabat ?
30 zł

Esensja to miejsce wyjątkowe na mapie Polski, tworzone przez lekarzy i kosmetologów z myślą o klientach, którzy poszukują połączenia dwóch światów – oazy spokoju oraz miejsca, w którym profesjonalny personel zadba o poprawę jakości życia, urody i zdrowia.

Nasza Klinika Medycyny Estetycznej i SPA zlokalizowana jest w Głogowie na Dolnym Śląsku. Posiadamy ponad 10- letnie doświadczenie w pielęgnacji, profilaktyce i leczeniu skóry twarzy i ciała. W zaciszu gabinetów Esensji wykorzystujemy innowacyjny sprzęt technologiczny, który umożliwia rozwiązanie problemów związanych z poprawą urody.

Dla każdego z nas atrakcyjny wygląd ma olbrzymie znaczenie. Coraz częściej uważamy, że wygląd zewnętrzny jest bramą do sukcesu zawodowego i osobistego. W Esensji pomagamy spełniać marzenia o piękniejszym życiu i lepszym samopoczuciu psychicznym. Wspierając ciało w jego naturalnym procesie starzenia się, leczymy duszę oraz podnosimy poczucie własnej wartości.

W naszych gabinetach otrzymasz profesjonalne doradztwo oraz poprawisz owal twarzy, zlikwidujesz przebarwienia i zamkniesz popękane naczynka, zlikwidujesz zmarszczki, wyleczysz bruksizm, powiększysz usta, ujędrnisz ciało, wymodelujesz sylwetkę, rozbijesz tkankę TŁUSZCZOWĄ, usuniesz zbędne owłosienie i przede wszystkim odprężysz i zrelaksujesz się przy wspaniałych masażach w otoczeniu, które zaskoczy cię od momentu przekroczenia progu naszych drzwi.

FizjoMed Zielona Góra
Adres
ul. Bohaterów Westerplatte 9/217
65-078 Zielona Góra
https://web.facebook.com/fizjomedzielonagora/
Telefon
607187384
Twój rabat ?
30 zł

Gabinet masażu i nowoczesnej fizjoterapii

Rehabilitacja neurologiczna:
- bóle kręgosłupa,
- rwa kulszowa,
- dyskopatie,
- napięciowe bóle głowy,
- usprawnienia po udarach.

Rehabilitacja ortopedyczna:
- stany po skręceniach,
- stany po złamaniach,
-stany po zabiegach operacyjnych,
- stany po urazach sportowych,
- stany przeciążeniowe.

Rehabilitacja dzieci i młodzieży:
- gimnastyka korekcyjna w wadach postawy,
- ćwiczenia usprawniające dla dzieci z porażeniami, MPD itp.

Fizjoterapia Wolny&Zajkowski
Telefon
668 475 038
Twój rabat

Gabinet Rehabilitacji

- Programowanie rehabilitacji,
- Masaż (klasyczny, leczniczy, sportowy),
- Terapia manualna,
- Rehabilitacja sportowa,
- Taping, kinesiotaping,
- PNF, FDM,
- Trening funkcjonalny.

FUNFIT II Makowa
Adres
Makowa 14
65-001 Zielona Góra
http://funfit2.pl/makowa/
Telefon
+48 531 200 141
Twój rabat ?

Klub Funfit Makowa 14 (w budynku Intermarche, Jędrzychów), powstał jako czwarty obiekt naszej sieci 10 stycznia 2017r. O powierzchni 1250m2, gdzie znajduje się aż 7 stref !
Każda z siedmiu stref treningowych daje możliwość wykonania treningu dostosowanego do preferencji i potrzeb. Te strefy to:

#1 Strefa cardio, która zawiera kilkanaście różnych urządzeń cardio w ilości gwarantującej swobodny dostęp do sprzętu: od klasycznych bieżni po nowoczesne maszyny eliptyczne;

#2 Strefa maszyn oporowych, która jest wyposażona w pełen zakres maszyn oporowych ze stosem. Dedykowanych zarówno osobom zaawansowanym, jak i początkującym. Wyposażenie zapewnia doskonałą ergonomię ruchu i precyzyjny dobór obciążeń. Można w niej prowadzić treningi wzmacniające oraz kształtujące sylwetkę. Stefa funkcjonalna otwarta strefa, przeznaczona do treningów z ciężarem własnego ciała. Wyposażona w sprzęt niezbędny do poprawy motoryki oraz stabilizacji.

#3 Strefa Funkcjonalna otwarta strefa, przeznaczona do treningów z ciężarem własnego ciała. Wyposażona w sprzęt niezbędny do poprawy motoryki oraz stabilizacji.

#4 Strefa wolnych ciężarów dedykowana treningom siłowym, doskonalone wyposażona zarówno pod kątem jakości, jak i objętości ciężarów (hantle nawet do 60 kg). Znajdują się tu również urządzenia, takie jak: Squat Racki, zestaw maszyn półwolnych do profesjonalnych treningów atletycznych, ławki olimpijskie oraz suwnice smith.

#5 Strefa fitness 1 klimatyzowana powierzchnia, dostosowana do treningów typu fitness. Wyposażona w sprzęt do treningów siłowych oraz Body&Mind. W salach fitness prowadzone są klasyczne zajęcia z instruktorem. Zarówno sale, jak i cały klub fitness nagłośniony jest profesjonalnym sprzętem, zapewniającym najwyższą jakość dźwięku.

#6 Strefa Indoor Cycling klimatyzowana powierzchnia, dostosowana do treningów typu spinning. Wyposażona w 25 rowerów stacjonarnych Tomahawk. Zarówno sale, jak i cały klub fitness nagłośniony jest profesjonalnym sprzętem, zapewniającym najwyższą jakość dźwięku.

#7 strefa relaksu, gdzie znajduje się sauna sucha doskonale uzupełni plan treningowy w niezbędną regenerację.

Medycyna Estetyczna Legnica
Telefon
601 990 857
Twój rabat

Medycyna estetyczna oferuje upiększenie i odmłodzenie metodami łagodnymi, niemal bezinwazyjnymi bez skalpela, cięć, blizn i opatrunków.

New Look Studio Urody
Adres
Żeromskiego 21/2
65-066 Zielona Góra
http://www.newlookstudio.pl
Telefon
728707278
Twój rabat ?
30 zł

Zabiegi fryzjerskie takie jak koloryzacja, przedłużanie włosów, strzyżenia damsko – męskie, zabiegi regeneracyjne oraz upięcia okolicznościowe

Świadczymy usługi z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej i leczniczej w tym: depilacja laserowa, makijaż permanentny, wypełniacze, makijaż okolicznościowy, zabiegi lecznicze twarzy i ciała

Naszym zadaniem jest spełniać państwa oczekiwania wzgelędem usług i bezpieczeństwa na najwyższym poziomie.

Sela sp. z o.o. Centrum BHP i PPOŻ
Adres
ul. Św. Kingi 5a
65-215 Zielona Góra
http://www.selaBHP.pl
Telefon
699 953 567
Twój rabat

Jesteśmy firmą o wieloletnich tradycjach, funkcjonujemy od 2005 roku. Świadczymy kompleksową obsługę stałą w zakresie BHP i PPOŻ. w mikro, małych i średnich przedsiębiorstwach z różnych branż na terenie całej Polski. Zatrudniamy kilkunastu Specjalistów ds. BHP i PPOŻ., Konserwatorów Sprzętu Gaśniczego, Ratowników Medycznych i Trenerów Biznesu, co gwarantuje kompleksowość i najwyższą jakość oferowanych przez nas usług. Nasza firma intensywnie działa na polskim rynku, gdzie jej serce, czyli siedziba główna, mieści się w Zielonej Górze i jest jedynym centrum kompleksowo zajmującym się bezpieczeństwem.

Zielono nam - delikatesy ekologiczne
Adres
ul. Bohaterów Westerplatte 24
65-034 Zielona Góra
https://zielono-nam-delikatesy-ekologiczne.business.site
Telefon
577 302 306
Twój rabat ?
30 zł

Sklep z ekologiczną żywnością, warzywa, owoce, pieczywo, nabiał z lokalnych gospodarstw oraz z różnych zakątków świata, produkty wegańskie i bezglutenowe, zioła i herbaty, przyprawy, naturalne kosmetyki i środki czystości - wszystko w samym centrum Zielonej Góry w Galerii Grafitt.

POKAŻ