<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=265593574071498&ev=PageView&noscript=1" />

Partnerzy i zniżki

FUNFIT II MakowaAdresTelefonRabat z kartą partnerską
Makowa 14,
65-001 Zielona Góra
http://funfit2.pl/makowa/
+48 531 200 141

Klub Funfit Makowa 14 (w budynku Intermarche, Jędrzychów), powstał jako czwarty obiekt naszej sieci 10 stycznia 2017r. O powierzchni 1250m2, gdzie znajduje się aż 7 stref !
Każda z siedmiu stref treningowych daje możliwość wykonania treningu dostosowanego do preferencji i potrzeb. Te strefy to:

#1 Strefa cardio, która zawiera kilkanaście różnych urządzeń cardio w ilości gwarantującej swobodny dostęp do sprzętu: od klasycznych bieżni po nowoczesne maszyny eliptyczne;

#2 Strefa maszyn oporowych, która jest wyposażona w pełen zakres maszyn oporowych ze stosem. Dedykowanych zarówno osobom zaawansowanym, jak i początkującym. Wyposażenie zapewnia doskonałą ergonomię ruchu i precyzyjny dobór obciążeń. Można w niej prowadzić treningi wzmacniające oraz kształtujące sylwetkę. Stefa funkcjonalna otwarta strefa, przeznaczona do treningów z ciężarem własnego ciała. Wyposażona w sprzęt niezbędny do poprawy motoryki oraz stabilizacji.

#3 Strefa Funkcjonalna otwarta strefa, przeznaczona do treningów z ciężarem własnego ciała. Wyposażona w sprzęt niezbędny do poprawy motoryki oraz stabilizacji.

#4 Strefa wolnych ciężarów dedykowana treningom siłowym, doskonalone wyposażona zarówno pod kątem jakości, jak i objętości ciężarów (hantle nawet do 60 kg). Znajdują się tu również urządzenia, takie jak: Squat Racki, zestaw maszyn półwolnych do profesjonalnych treningów atletycznych, ławki olimpijskie oraz suwnice smith.

#5 Strefa fitness 1 klimatyzowana powierzchnia, dostosowana do treningów typu fitness. Wyposażona w sprzęt do treningów siłowych oraz Body&Mind. W salach fitness prowadzone są klasyczne zajęcia z instruktorem. Zarówno sale, jak i cały klub fitness nagłośniony jest profesjonalnym sprzętem, zapewniającym najwyższą jakość dźwięku.

#6 Strefa Indoor Cycling klimatyzowana powierzchnia, dostosowana do treningów typu spinning. Wyposażona w 25 rowerów stacjonarnych Tomahawk. Zarówno sale, jak i cały klub fitness nagłośniony jest profesjonalnym sprzętem, zapewniającym najwyższą jakość dźwięku.

#7 strefa relaksu, gdzie znajduje się sauna sucha doskonale uzupełni plan treningowy w niezbędną regenerację.

Czytaj więcej
Zielono nam - delikatesy ekologiczneAdresTelefonRabat z kartą partnerską
ul. Bohaterów Westerplatte 24,
65-034 Zielona Góra
https://zielono-nam-delikatesy-ekologiczne.business.site
577 302 306

Sklep z ekologiczną żywnością, warzywa, owoce, pieczywo, nabiał z lokalnych gospodarstw oraz z różnych zakątków świata, produkty wegańskie i bezglutenowe, zioła i herbaty, przyprawy, naturalne kosmetyki i środki czystości - wszystko w samym centrum Zielonej Góry w Galerii Grafitt.

Czytaj więcej
Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe